Одеська трагедія. П'ять років потому. 42 людини згоріли заживо, ще 6 — застрелили: що досі невідомо? Ексклюзивний спецрепортаж та керівники слідства в студії Громадського о 19:00 в ефірі «Нині вже».

Також у програмі:

  • Не платиш комуналку — плати штраф. Як рахуватимуть пеню за невчасно сплачені комунальні послуги? І хто уникне плати зверху?
  • Діджиталізація послуг. Команда Зеленського розповідає про державу в смартфоні. Громадське перевірило, що вже держава може надати онлайн.
  • Крани, що танцюють у темряві. Та опера в корабельних доках. Як пройшов у Маріуполі Гогольфест. 

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: