З чим підемо в другий тур? Представники команд Порошенка і Зеленського говорять на Громадському про стратегії перемоги своїх кандидатів. Говоримо про це в ефірі програми Громадського «Нині вже» о 19.

Також у програмі:

  • Голосуємо «лайками»: як проводять свої кампанії в соцмережах переможці першого туру — оцінка діджитал-маркетолога
  • Проголосувати на материку — і повернутися. На що йдуть кримчани з окупованого півострова, щоб обрати президента України
  • Садо-мазо на фізматі. Студентський конкурс краси в Київській політехніці розбурхав інтернет еротичними фотосесіями першокурсниць.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: