Пропало все. Тимошенко втретє програла вибори президента. І змирилась. Хоча каже: усе було сфальсифіковано Порошенком. Що ВОНА робитиме далі? Говоримо про це в ефірі програми Громадського «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

  • На всіх екранах країни. Кого з кандидатів хвалили канали, а кого топили. І як це вплинуло на вибір українців? І чи потрібні виборцям дебати?
  • Не все так чисто. Розповідаємо про одну з небагатьох дільниць на Донбасі, де переміг чинний президент. Звідки у Торецька аномальна любов до Порошенка?

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: