З Росі, та без води. На Вінниччині вантажівка з хімікатами перевернулася і забруднила річку Рось. Через це 300 тисяч мешканців Білої Церкви та Умані відключили від водопостачання. Чим забруднення може зашкодити людям та рибі, і що робиться для відновлення? Про це говоримо о 19:00 в ефірі «Нині вже» на Громадському.

Також у програмі:

  • Лікарі, спортсмени, співаки, військові та 1+1 - партії визначилися зі своїми списками. Хто претендує стати нардепами 9 скликання?
  • Політична криза у Молдові. У сусідній до нас країні суд відсторонив президента і призначив дострокові вибори парламенту. Чому так сталось та що буде далі?

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: