Фінал близько. До другого туру виборів президента залишився тиждень. Як головні герої намагаються дібрати балів, і чи допоможе це їм 21 квітня. У студії представники кандидатів. Дивіться в ефірі програми Громадського «Нині вже» о 19.

Також у програмі:

  • Ставки, спойлери, передбачення. Говоримо з технологами про останній тиждень виборчої кампанії.
  • Усі на вибори. Чи встигли всі охочі змінити місця голосування. Включення з регіонів.
  • Фінал уже тут. Репортаж з прем'єри останнього сезону серіалу «Гри престолів» у Нью-Йорку.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: