Вони їдуть до Парижа. Зеленський і Порошенко зустрілися сьогодні з Еммануелем Макроном. По черзі.

Також у програмі:

  • Хто кому президент? кандидати вперше поспілкувалися в телеефірі — зі скандалом і різними мовами.
  • 5 років тому була оголошена антитерористична операція на Донбасі. Ціна війни — проміжні підсумки.
  • Винесуть «за дужки»? чого бояться виборці Порошенка? Дискусія про те, що станеться з українською мовою і культурою через 5 років.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: