Життя

«Нині вже»: Гроші замість субсидій, перехід парафій до нової церкви та ліки для ВІЛ-інфікованих

Громадське
Життя/«Нині вже»: Гроші замість субсидій, перехід парафій до нової церкви та ліки для ВІЛ-інфікованих
Зберегти
Вигляд

З березня цього року замість субсидій українці отримуватимуть реальні гроші. Як це працюватиме, чому на цьому наполягає президент Петро Порошенко — і які підводні камені у такого рішення?

Напередодні виборів Україна вирішила закрити усі виборчі дільниці в Росії. Чим зумовлене таке рішення, і як щодо інших країн? Пояснюємо, чи відбудеться там голосування належним чином і як проголосувати закордоном.

Ліки для ВІЛ-інфікованих: навіщо Україна закуповує дорогі препарати замість значно дешевших аналогів та як зробити купівлю ліків прозорою.

Як парафії переходитимуть до єдиної церкви? Верховна Рада ухвалила закон про церковні громади. В УПЦ МП назвали його «рейдерством». Кажуть, у них відбирають церкви — розбираємось, чия правда.

Якщо ви хочете висловитися, або запитати нас чи наших гостей щодо певної теми — ми приймаємо дзвінки у студію за телефоном: +380 (94) 829 54 06

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Де знайти ліки від грипу, що буде з Британією та Smart City в Україні

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Пов`язані новини