Коли інавгурація? Новообраний президент Володимир Зеленський наполягає на даті 19-те травня, що вже цієї неділі. Але чи готові депутати підтримати дату, яка дає Зеленському час достроково їх розпустити? Про це говоримо в ефірі «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також у програмі:

  • Ігри церков. Почесний патріарх Філарет прагне змінити статут новоствореної Православної церкви України. Це може призвести до втрати Томосу про автокефалію. Чи можливий розкол нової церкви? 
  • Чи стануть друзями Трамп і Зеленський? Адвокат американського президента Руді Джуліані скасував візит у Київ через «ворогів Трампа» в оточенні Зеленського — чи став на заваді народний депутат та радник Зеленського Сергій Лещенко?

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: