Наслідки вогню. В Одесі померла ще одна людина через пожежу в психіатричній лікарні. Жертв уже семеро, а підозрюваних немає. Громадське потрапило всередину лікарні і поговорило з керівником – його версія того, що сталося в ефірі «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також у програмі:

  • Нове обличчя Зеленського – старе обличчя Батьківщини. Нардеп Бухарєв став головою Зовнішньої розвідки. Хто він, і за що має медаль від російської ФСБ.
  • Чистота рядів. Партії Голос і Слуга народу після оприлюднення виборчих списків –викреслюють недоброчесних кандидатів. Як працює партійний постпраймеріз і чи стане це доброю традицією української політики.
  • Майбутнє українського футболу. Юнацька збірна України віком до 20 років вийшла до фіналу чемпіонату світу. Вперше в своїй історії. Чи виростуть ці футболісти в зірок світового футболу?

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: