Пожежа в психіатричній лікарні в Одесі. Шестеро пацієнтів загинули, десятки поранених. Чому хворих не встигли вчасно евакуювати і хто за це відповість? Про це говорили в ефірі «Нині вже» на Громадському о 19:00.

Чи бути позачерговим виборам. Конституційний суд вирішує, чи законно Зеленський розпустив парламент. Президент особисто приходив на засідання. Яким буде вердикт і доля виборів?

Політично-олігархічний клінч у Молдові. Як розгортається найбільша в історії держави криза правлячих еліт, та якими можуть бути наслідки для простих людей. Подробиці з Кишинева.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: