Підривник без вибухівки. Чи має бути покараний ветеран АТО, який погрозами підірвати міст на декілька годин паралізував рух у Києві, щоб привернути увагу до особистих проблем? Дивіться в «Нині вже» о 19:00 на hromadske.

Також у програмі:

  • Чорний піар, дискредитація опонентів, брехливі новини — діяльність «інтернет-ботів» в українських соцмережах перетворилася на величезну індустрію з десятками тисяч працівників і мільйонами доларів тіньових бюджетів. Як це працює і в чиїх інтересах — дізналися наші колеги зі «Слідства-Інфо», які працювали під прикриттям на одній з «ботоферм».

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: