Гнап або пропав. Чому колишнього журналіста розслідувача, а нині в кандидата в президенти звинувачують в приховуванні грошей? Про це о 20:00 на Громадському в підсумковій програмі «Нині вже». Також в ефірі:
  • Концертний тур Зеленського. Чому замість зустрічей з виборцями кандидат-комік їздить містами із 95 кварталом
  • Телепропаганда. Про що напередодні президентських виборів розповідають з телевізора?
  • Життя без Супрун. Як Міністерство охорони здоров’я чекає на повернення своєї очільниці та що роблять без неї?
  • Чиї Курили? Між Росією та Японією тривають протистояння за вплив на острови. Хто переможе?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нині вже»: ЄС, НАТО, нова церква і сімейні цінності

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: