Життя

«Нині вже»: ЄС, НАТО, нова церква і сімейні цінності

Життя/«Нині вже»: ЄС, НАТО, нова церква і сімейні цінності
Зберегти
Вигляд
Новий формат «Нині вже», щодня з 19:00 до 21:00 — дві години, двоє ведучих. У прямому ефірі пояснюємо, що насправді відбувається. Сьогодні у програмі:
  • Україна визначилась з курсом: Тепер ми рухаємось до ЄС та НАТО. Що треба зробити, аби туди потрапити? І коли нас там чекають?
  • Як Україні адаптувати економіку під стандарти ЄС?
  • Православна церква України завершила своє формування та обрала керівництво.
  • Релігійні організації пропонують парламенту пропагувати недопущення абортів. Чому ця законодавча ініціатива схожа на російську?
  • Між Росією та Японією тривають протистояння за вплив на Курильські острови. Хто переможе?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Реформа Супрун, нова церква та що отруює Крим

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини