Полоненим українським морякам продовжили арешт в Росії. Чи є у них шанс повернутися додому до виборів? Про це в ефірі «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також у програмі:

  • Півтори сотні причетних і щонайменше двоє затриманих. СБУ прозвітувало про розслідування у річницю катастрофи МН17
  • «Політична НЕволя». Медведчук заговорив про обмін Сенцова невідомо на що. Звільнення полонених обговорюють також у Мінську
  • Гроші «Солідарності». Продовжуємо аналізувати і пояснювати — звідки беруться кошти на виборчу кампанію. На черзі — партія Порошенка. 

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: