Надія на обмін. У Москві зустрічаються омбудсмени України і Росії. В Офісі президента кажуть, що полонені моряки можуть повернутися протягом місяця. Говоримо про це в ефірі «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також у програмі:

  • Загроза планетарного масштабу! Росія скликала Радбез ООН, щоб обговорити український закон про мову, який нині набув чинності. 
  • Безкоштовний сир — в мишоловці, безкоштовні концерти — у Вакарчука. Продовжуємо серію публікацій про партійні кошти в цій виборчій кампанії. 
  • Донбас не чує. Чи зможе Україна створити інформаційне мовлення для мешканців прифронтових територій, щоб зменшити там проросійські настрої?

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile