Передвиборчі обшуки. Чому Держбюро розслідувань та СБУ проводять обшуки у членів партії «Батьківщина» у Запоріжжі? Про це дивіться у підсумковій програмі Громадського «Нині вже» о 19:00. Також у програмі:

Хто замовив Катю Гандзюк? Активісти заявляють про причетність високопоставленого херсонського поліцейського до вбивства радниці міського голови Херсона.

Повернути втрачене. За 5 років анексії Криму та окупації Донбасу український бізнес загубив мільйони доларів. Чи можливо підрахувати цю цифру і як Україна повертатиме втрачене? 

Монетизація субсидій. Як повертати заощаджені із субсидії кошти? Практична розмова в ефірі «Нині вже»

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: 5 років розстрілів на Майдані та початок анексії Криму (СПЕЦЕФІР)

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: