Війна

«Нині вже»: Надзвичайна ситуація біля лінії фронту, війна за кінотеатр «Київ» та чому дівчата не голяться

Війна/«Нині вже»: Надзвичайна ситуація біля лінії фронту, війна за кінотеатр «Київ» та чому дівчата не голяться
Зберегти
Вигляд

Прифронтовий Торецьк вкотре залишився без води. Скільки ще триватиме надзвичайна ситуація у місті та як люди із нею пораються — говоримо в програмі «Нині вже» на Громадському о 20:00.

Також у програмі:

  • Черговий незаконний суд у Росії. Чи продовжувати запобіжний захід українським полоненим морякам — завтра вирішуватимуть у Москві. Наша кореспондентка Вікторія Рощина поїхала на суд та повідомлятиме інформацію з місця подій.
  • Шпигунські пристрасті. На яких умовах відбувався обмін українського моряка на іранського шпигуна? І чи зможе Алі Джедуай повернутися в Україну?
  • Війна за кінотеатр «Київ». Кому влада орендує приміщення, що буде з фестивалем «Молодість» та чи справді кіна не буде?
  • Голитися чи не голитися? Чому жінки усе частіше кидають виклик старим нормам і як на це реагує суспільство?

Якщо ви хочете висловитися, або запитати нас чи наших гостей щодо певної теми — ми приймаємо дзвінки у студію за телефоном: +380 (94) 829 54 06

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Врятований лижник у горах, портрет українського виборця та хто такий «Нарік»

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини