Життя

«Нині вже»: Врятований лижник у горах, портрет українського виборця та хто такий «Нарік»

Громадське
Життя/«Нині вже»: Врятований лижник у горах, портрет українського виборця та хто такий «Нарік»
Зберегти
Вигляд

Чотири доби у засніжених горах, без прихистку та зв’язку, сам на сам із природою — і він вижив. Ігоря Грищенка — лижника, що заблукав у Карпатах, врятували. Як йому вдалося зв’язатись із рятувальниками, і вижити тоді, коли на це вже мало хто надіявся — сьогодні у програмі.

Після цього ми спробуємо розібратися в українській передвиборчій ситуації. Хто є виборцями Зеленського, Тимошенко чи Порошенка, чи зможе об’єднаний кандидат від демократичних сил перемогти на виборах і яким опитуванням можна довіряти.

На отриманні томосу в Стамбулі серед української делегації помітили кримінального авторитета з Дніпра Олександра Петровського, відомого за прізвиськом Нарік. Розповідаємо, хто він такий і як опинився на такій важливій події ще й поруч з першими особами держави.

І наприкінці — що буде з кінотеатром «Київ»? Чи очікує його закриття, як інші столичні кінотеатри — «Україну» та «Кінопанораму», чи, може, хвилюватися не не варто?

Дивіться програму «Нині вже» на Громадському о 20:00 з ведучим Остапом Яришем.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Українські моряки в Туреччині та Ірані, як вберегтися від грипу та жінка для президента

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Пов`язані новини