Вони посміються останніми. За 5 днів до виборів канал олігарха Ігоря Коломойського запускає комедійний серіал із Володимиром Зеленським у головній ролі. Про це говоримо в ефірі «Нині вже» на Громадському о 19:00.

Також у програмі:

  • Найкращі політологи країни. За кого голосуватимуть таксисти та що вони думають про вибори.
  • Холестерин дітям. Батьки протестують проти несмачної та шкідливої їжі в дитячих садках. Як змінити систему харчування дошкільних закладів?
  • Винен, бо татарин. У Криму окупаційна влада проводить масову облаву на кримськотатарських активістів.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: