У «Слуги народу» — вже майже половина голосів виборців, а «Голос» Вакарчука — не дотягує до прохідного бар’єру. Що ще показали свіжі соціологічні рейтинги партій за півтора тижні до голосування.

Також у програмі:

  • Параду не буде, тож нехай буде Парад. Президент Зеленський вирішив відмовитися від традиційної військового маршу до Дня Незалежності, натомість — виплатити військовим премії. Але ті — не зацінили. І вирішили провести свій — альтернативний.
  • «Пішов на ворожий канал, щоб сказати правду». Почесний патріарх Філарет пояснив Громадському, чому дав інтерв’ю каналу «Росія 24». І що має статися для того, щоб він помирився із митрополитом Епіфанієм?
  • Про стосунки з президентом Зеленським, повернення Росії в ПАРЄ та долю полонених моряків — ексклюзивне інтерв’ю міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: