Випускники 8 скликання. Сьогодні останній день роботи нинішньої Верховної Ради. Підбиваємо підсумки в ефірі «Нині вже» о 19:00 на Громадському — із депутатами, які у наступний парламент вирішили не йти.

Також у програмі:

  • Ху із містер Медведчук? Нафтовий та енергетичний бізнес, медіа та політика — чим володіє кум Путіна при цьому не маючи у власності жодної комерційної структури. Ми з усім розібралися.
  • Вирок нацгвардійцю. В Італії винесли вирок українцю Віталію Марківу, якого звинуватили у вбивстві фотографа у 2014-му під Слов’янськом. 24 роки тюрми. Кореспондентка Громадського була у залі суду і знає усі деталі. 
  • З шоумена в депутати. 30-й номер списку партії «Голос» Сергій Притула дав інтерв’ю Громадському — про плани, походи гумористів у політику та шанси партії Вакарчука.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: