Цьогорічні вибори — за старими правилами, далі — живемо «по-новому». Рада в передостанній день своєї роботи ухвалила Виборчий кодекс, який запрацює через 5 років. А хто ж має найбільше шансів потрапити в Раду 9 скликання — свіжі соцопитування. Про це у першій частині програми «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також в ефірі: 

  • «Іди гуляй, Господи». Зеленський вигнав із засідання секретаря міськради Борисполя, бо нагуглив про нього погане. Сам секретар Ярослав Годунко — у студії Громадського. Говоримо про допустимі правила спілкування з держслужбовцями.
  • Вікенд тривалістю в тиждень. Як проходить один з найбільших музичних фестивалів України Atlas Weekend і від нього більше користі чи шкоди? Говоримо з досвідченими тусовщиками про культуру музичних фестивалів.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: