Другий пішов. Звільненому після скандалу з розкраданнями в оборонці Гладковському оголосили одразу дві підозри, а ексдепутата Пашинського суд залишив під вартою. Про це в ефірі «Нині вже» о 19:00.

Також в ефірі:

  • Розведення відкладається. На Донбасі знову стріляли, тож пауза — ще мінімум на тиждень. Розбираємося як живуть, що зміниться і чи варто боятися жителям сірих зон Донбасу.
  • Не «Сватами» єдиними. Президент підписав закон про підтримку іноземного кіно, знятого в Україні. Чверть бюджетів таких фільмів компенсовуватимуть за рахунок платників податків. Зрада чи нормальна світова практика. І чи приведе це в Україну Голівуд?

Телефон прямого етеру: +380 (94) 829 54 06

Підписуйтесь на Telegram-канал «Нині вже».

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: