Свинарчук-гейт. НАБУ затримало ексзаступника секретаря РНБО Олега Гладковського. Він хотів вилетіти з України. Розбираємося, що відбувається із найгучнішою справою року, в «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

  • Пільги не для всіх? У військовослужбовців, що служать за контрактом, пропонують забрати частину соціального захисту. Ветерани — лютують. Ми розбираємося у нових ініціативах разом з їхньою авторкою — депутаткою від «Слуги народу» Галиною Третьяковою.
  • Не ходи до лісу, або ж як розміновують Донбас. Аналізуємо, скільки кілометрів повоєнних територій стали безпечними для мирних жителів і хто відповідає за їхнє розмінування.

Телефон прямого етеру: +380 (94) 829 54 06

Підписуйтесь на Telegram-канал «Нині вже».

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: