Світ постправди. Туреччина провела конференцію проти тероризму і запросила на неї депутатів з анексованого Криму. Чи означає це, що стосунки України й Туреччини погіршаться? Про це сьогодні в ефірі Нині вже на hromadkse о 19:00.

Також у програмі:

  • Рік штрафів. Чому за рік використання приладів для вимірювання швидкості TruCam в Україні побільшало аварій через перевищення. Говоримо із поліцейськими та активістами. 
  • Сльози Роналду, або ж Ми їдемо на Євро! Збірна України з футболу перемогла чинних чемпіонів Європи — збірну Португалії. Та гарантувала собі місце в континентальній першості наступного року.

Телефон прямого етеру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Підписуйтесь на Telegram-канал «Нині вже».

Поділитись: