Українаґейт. Нові повороти в справі імпічменту Дональда Трампа. У США заарештовали двох вихідців з колишнього СРСР Ігоря Фрумана і Льва Парнаса, які, імовірно, від імені Трампа тисли на українську владу, щоб отримати компромат на Джо Байдена. Про це в ефірі «Нині вже» о 19:00.

Також в ефірі: Ми це зробили. Президент і журналісти пережили 14-годинний прес-марафон. Що ми з нього дізналися про Зеленського? І про себе?

Телефон прямого етеру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: