Політика / Вибори

«Нині вже»: Підкуп виборців, нові політики та закінчення знижок на «євробляхи»

Політика/Вибори/«Нині вже»: Підкуп виборців, нові політики та закінчення знижок на «євробляхи»
Зберегти
Вигляд
Брудні технології. Як лідери президентських перегонів звинувачують одне одного в підкупах виборців. Про це дивіться у підсумковій програмі Громадського «Нині вже» о 19:00. Також у програмі:

#Дій з нами. В Україні створено новий політичний рух — для нових політиків. Хто ці люди та що вони пропонують зробити для змін у державі?

Річниця окупації Донбасу. Згадуємо, з чого все починалося.

Без знижки. Закінчився пільговий період розмитнення «євроблях». Коли почнуть штрафувати?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Монетизація субсидій та скільки коштує агресія Росії

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини