У Переяславі-Хмельницькому поховали 5-річного Кирила. Чи є смерть безневинної дитини трагічною випадковістю? А чи результатом проваленої реформи поліції? Про це — в ефірі програми «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також у програмі:

  • Мертвий формат. Чи вдасться Зеленському перезапустити переговорний процес в Мінську? І чи існує бути альтернатива?
  • Процвітання чи загнивання? Що змінилося у столиці за 5 років каденції мера-боксера?
  • Модний Чорнобиль. Серіал американської студії б’є світові рекорди і повертає інтерес до теми чорнобильської катастрофи.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: