Війна / Крим

«Нині вже»: Поховання загиблих у Керчі, чому добровольці йдуть з війни та життя донбаських вишів у вигнанні

Війна/Крим/«Нині вже»: Поховання загиблих у Керчі, чому добровольці йдуть з війни та життя донбаських вишів у вигнанні
Зберегти
Вигляд
У Керчі поховали 17 людей, які загинули внаслідок стрілянини та вибухів у Керченському політехнічному коледжі. Підозрюваного у масовому вбивстві Владислава Рослякова ж будуть ховати за да тижні після того, як будуть проведені усі посмертні експертизи.

Чому Україна не оголосила загальнодержавного трауру, які перші результати розслідування та яка нині ситуація в окупованій Керчі – оновлюємо інформацію в ефірі програми «Нині вже» о 20:00.

Також у програмі:

Ведучі цього блоку програми Анастасія Станко та Василь Пехньо проведуть дискусію із колишніми та нинішніми добровольцями воєнних дій на Донбасі щодо їхнього майбутнього. Два батальйони очолюваної Дмитром Ярошем Української Добровольчої Армії (УДА) виходять з передової, але «не виходять з війни» — про це сам Ярош 14 жовтня оголосив у Дніпрі. Якою ж буде доля бійців-добровольців і чому вони відмовляються підписувати контракти?

Переселена освіта. Вже 5 років триває військовий конфлікт на Донабсі. Стільки ж триває і вигнання місцевих вишів. Зокрема, Луганського та Донецького національних університетів. Чому школярі з окупованих територій не хочуть вступати у виші на підконтрольній території, і як живуть університети переселенці.

Критикуєш Кирила — не служиш у церкві. Білоруського священика Олександра Шрамка відсторонили з посади клірика Свято-Михайлівського приходу у Мінську за критику в соцмережах глави російської православної церкви патріарха Кирила. Чим тепер займається православний отець та як сприймають критику у Білорусі?

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Роковини ДТП в Харкові, штрафи на перевищення швидкості та новий бюджет

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини