Життя / Соціальний захист

«Нині вже»: Роковини ДТП в Харкові, штрафи на перевищення швидкості та новий бюджет

Життя/Соціальний захист/«Нині вже»: Роковини ДТП в Харкові, штрафи на перевищення швидкості та новий бюджет
Зберегти
Вигляд
Штафи за перевищення швидкості на дорогах. Як патрульні поліцейські збираються ловити порушників, з якою швидкістю можна рухатися по українських автошляхах та чи правдиві міфи про нові радари для фіксації швидкості «трукам»? Про це у програмі «Нині вже» о 20:00 на Громадському. Говоримо із керівництвом патрульної поліції.

Також в ефірі:

Скільки є державних грошей і куди вони підуть? Депутати підтримали у першому читанні новий бюджет.

Роковини трагедії у Харкові. Чому через рік після смертельної ДТП, яка забрала шість життів, винні у цій аварії досі не понесли покарання? Про що говорять рідні загиблих у цій трагедії?

Також в ефірі про останні новини щодо стрілянини та вибуху в коледжі Керчі.

Ведучий — Дмитро Реплянчук.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Вибух в анексованій Керчі та катастрофа винищувача Су-27 на Вінниччині

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини