Життя

«Нині вже»: Політики і соборність, Юля і президентство, газ і домовленості з Росією

Життя/«Нині вже»: Політики і соборність, Юля і президентство, газ і домовленості з Росією
Зберегти
Вигляд

Сто років Акту Злуки – возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Що змінилося за століття і тепер поєднує різні береги України? Про це сьогодні у програмі «Нині вже» на Громадському о 20:00.

Далі говоримо про те, як політики піарилися на національному святі. Юлію Тимошенко навіть висунули у кандидати в Президенти. Як вона збирається на них перемагати?

Наприкінці обговорюємо, як Україна домовляється з Росією про нову угоду транзиту газу. Якщо вийде – заробимо на цьому мільярди.

Якщо ви хочете висловитися, або запитати нас чи наших гостей щодо певної теми — ми приймаємо дзвінки у студію за телефоном: +380 (94) 829 54 06

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Шоу Порошенка, передвиборча кампанія Зеленського і продаж наркотиків через соцмережі

вже»: Бізнес Зеленського в РФ, доброчесність кандидатів до антикорупційного суду і толерантна реклама

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини