Хто кого? Верховна Рада визначатиметься з інавгурацією Зеленського у четвер — за 3 дні до запропонованої ним дати. Та під питанням не лише термін присяги президента, а і майбутнє парламенту — чи готові депутати змінювати правила, за якими обиратиметься нова Рада? Говоримо про це о 19:00 в ефірі програми «Нині вже».

Також у програмі:

  • Вскочити в останній поїзд. Порошенко призначив двох членів Вищої ради правосуддя в обхід заборони суду. Що означають останні судові призначення п’ятого президента?
  • Канни-2019. Тарантіно, Бред Пітт, Леонардо Ді Капріо та ностальгія за старим Голлівудом. Включення з лазурового узбережжя.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: