Соціологічні служби публікують останні рейтинги перед голосуванням: Тимошенко втрачає відсотки, але інтрига зберігається. Говоримо про це о 19:00 в ефірі «Нині вже» на Громадському.

Також у програмі:

·       Таємне життя Голобородька: журналісти знайшли в Італії незадекларовану віллу Зеленського. Його сусідами є російські олігархи Дерипаска і Абрамович.

·       Фактор соцмереж. Як кандидати агітують в інтернеті. І чи це допоможе їм перемогти?

·       Раціонально чи емоційно: українські інтелектуали про усвідомлений вибір і менше зло.

·       Всі міфи про українські АЗС: чи може пальне коштувати дешевше, чи правда, що його якість можна визначити на смак, і чи розбавляють бензин водою на заправках — розповідає Громадське.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: