Без надії сподіваюся: чи стане розведення сил під Станицею Луганською початком мирного врегулювання війни на Донбасі?

Також у програмі:

  • Гримнули дверима: українська делегація призупинила участь в ПАРЄ у відповідь на повернення росіян. Чи не є це подвійною поразкою україни?
  • На спортивних іграх в мінську три призові сходинки поділили Росія, Білорусь і Україна. Спілкуємося з учасником змагань.
  • Позбутися зайвих кілограмів за три дні - журналістка Громадського провела експеримент, щоб дізнатися про межі можливостей людського організму та перевірити популярні міфи про схуднення

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: