На старт, увага, розведення! Біля Золотого на Донбасі почали відходити війська, а в Мінську у цей час знову засідає переговорна група. Чи відійдуть бойовики? Про це говоримо у програмі «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

  • Війна не перешкода для інвестицій. Увесь політичний бомонд - від президента до міністрів — з’їхався до Маріуполя на форум. Розповідаємо, як вони переконують іноземців вкладати гроші в Україну.
  • Кошмари дитячого притулку. Експоліцейська заявила, що в одеському інтернаті били та гвалтували дітей. Чому дитячі тортури залишаються поза увагою влади і чи потрібні такі сиротинці?
  • Бійся дифтерії! Або ж зроби щеплення — і не бійся. У Києві вже троє хворих на дифтерію. Лікарі дають практичні поради захисту від хвороби у прямому етері.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: