Життя

«Нині вже»: Справа Гандзюк, С14 і поліція та суд над Супрун

Життя/«Нині вже»: Справа Гандзюк, С14 і поліція та суд над Супрун
Зберегти
Вигляд

У замовленні вбивства Катерини Гандзюк вже офіційно підозрюють голову Херсонської облради. Прокуратура просить арешту Владислава Мангера. Про це у підсумковій програмі дня «Нині вже» о 20:00 на Громадському. Також в ефірі:

  • «Лежати, Бандера!» Що насправді трапилося між силовиками і С14 і чому поліція вибачається за слова, але не за кулаки?
  • Долар по 27. Чи буде менше? Чому в Україні дешевшає валюта, і хто заробить на коливаннях курсу.
  • «Мочіть манту, а не Уляну Супрун»: Міністерство юстиції пробує відстояти міністра охорони здоров’я у суді.
  • Як знайти муніципальну няню? Розбираємося у нововведеннях від уряду – чи вийде батькам заощадити на догляді за дітьми.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Квартал-тур Зеленського, Супрун і команда, Гнап або пропав

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини