Ймовірний замовник вбивства Катерини Гандзюк прийшов до суду. Чи заарештують сьогодні голову Херсонської облради Владислава Мангера. Про це у підсумковій програмі дня «Нині вже» о 19:00 на Громадському. Також в ефірі:

  • Суд над поліцейським. Що загрожує силовику, який бив ногами лежачого затриманого?
  • Роттердам+. Хто та чому захищає у суді формулу, через яку зростають тарифи на електроенергію
  • Передумають? Наглядова Рада Суспільного збирається на позачергове засідання. Один з пунктів - перегляд звільнення Зураба Аласанії.
  • Як живеться Українській православній церкві в Криму. Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент в гостях у Громадського.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Справа Гандзюк, С14 і поліція та суд над Супрун

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: