Більше ніж удвічі. Соціологічний замір показав, що відрив Зеленського від Порошенка зростає перед другим туром виборів. Говоримо про це в ефірі програми Громадського «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

  • Безпека державна й особиста. Які загрози бачать для України топ-політики і кандидати в президенти, і чи збігається це із тим, чого реально бояться люди.
  • Підсумки опалювального сезону. Розкажемо, скільки втратили українці через війну Нафтогазу з Фірташем
  • Засновника Wikileaks Джуліана Асанджа заарештували в Лондоні. Чому Еквадор видворив його з посольства, де він ховався від правоохоронців 7 років.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: