Саміт Україна-ЄС у Києві. Україну вперше представляє Володимир Зеленський. Євросоюз пообіцяв виділити нам півмільярда євро фінансової допомоги. Чи означає це, що Європа досі підтримує Україну? Про це в ефірі «Нині вже» о 19:00 на Громадському.
  • Закони замість жартів вирішив писати шоумен Сергій Сивохо. Зараз він кандидат від «Слуги народу» на Донеччині і конкурент досвідченого опоблоківця Бориса Колеснікова. Про перші враження від політики Сивохо розповів в інтерв’ю Громадському.
  • Не поговорять. Телеканал NewsOne скасував телеміст із «Росія 24» через начебто погрози фізичної розправи. Та навіть за спробу запровадити прямий теледіалог СБУ уже пропонує ввести санкції проти телеканалів 112 і NewsOne. Чим закінчиться бажання поговорити?
  • Володька, йди ти на три букви. Ведучий грузинського опозиційного каналу в прямому ефірі облаяв президента Росії. Влада Грузії засудила висловлювання, а телеканал на декілька годин припинив пряме мовлення.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: