Президент України Володимир Зеленський (ліворуч) так актор, гуморист Сергій Сивохо (праворуч)
Фото:

Сергій Сивохо/Instagram

Український актор, телеведучий, гуморист Сергій Сивохо братиме участь у дострокових виборах у Верховну Раду на одномандатному окрузі на Донеччині від партії «Слуга народу». З проханням піти у парламент до нього звернувся президент Володимир Зеленський.

Про це Сивохо повідомив у коментарі Громадському.

«Що стало причиною? Особисті відносини з президентом. Я бачив дуже важку роботу («Слуги народу» — ред.) з підбору мажоритарників саме у Донецькій області, а це ж мій рідний регіон, і коли президент звернувся до мене за допомогою, я не зміг відмовити», — сказав він.

Кошти на фінансування передвиборчої кампанії Сивохо збирає «по друзях».

«Як і всі кандидати, у яких не дуже багато грошей. Зараз намагаємося зібрати щось, це дуже складна задача звісно», — зазначив актор.

Щодо пріоритетів в разі проходу у Раду гуморист заявив, що дуже хоче, аби припинилося «неподобство» на сході України.

«Пріоритет — це відновлення Донеччини безумовно. Мене також дуже цікавлять нові технології, та сама «держава в смартфоні», багато цікавих речей для мене, навіть медицина», — розповів Сивохо.

Він зауважив, що останнім часом зіткнувся з вітчизняною медициною і «знає, що це таке і як це відбувається».

«Хотілося би вплинути на це, я як син лікаря розумію, що безумовно треба здійснювати якісь кроки», — додав шоумен.

Сивохо йде по 49-му одномандатному округу — це Костянтинівка, Дружківка, Костянтинівський та Червоноармійський райони на Донеччині. У цьому окрузі в депутати балотується й екс-регіонал Борис Колесніков. Сивохо зазначив, що особисто знайомий з ним.

«Я поважаю його за деякі моменти роботи як менеджера, він талановитий менеджер безумовно. Але я вважаю, що стара влада є стара влада — в них було дуже багато часу, щоби показати, як вони вміють керувати країною. Вони показали, що не вміють», — наголосив він.

На запитання, чи розділяє він ідеологічні погляди Колеснікова, Сивохо відповів: «На це дуже важко відповісти, бо в нас зараз усі йдуть «за все хороше проти всього поганого».

Актор додав, що він уже подав документи в ЦВК, проте комісія ще не зареєструвала його кандидатом.

Нагадаємо, 21 червня керівник гумористичної студії «Мамахохотала», комік Роман Грищук оголосив, що йде у депутати від «Слуги народу» на одномандатному окрузі в Києві.

Також від «Слуги народу» у парламент йде актор студії «Квартал 95» Юрій Корявченков, більш відомий як Юзік. Він балотуватиметься на одномандатному окрузі в Кривому Розі.

«Він ефективний менеджер і політичний лідер» — так пояснив участь Юзіка у виборах глава штабу «Слуги народу» Олександр Корнієнко.

Поділитись: