Війна

«Нині вже»: Українські моряки в Туреччині та Ірані, як вберегтися від грипу та жінка для президента

Війна/«Нині вже»: Українські моряки в Туреччині та Ірані, як вберегтися від грипу та жінка для президента
Зберегти
Вигляд

7 січня біля берегів Туреччини затонуло вантажне судно, більшість екіпажу — 11 людей — громадяни України. Четверо загинуло, решту вдалося врятувати. Сьогодні їх уже виписали з лікарні та доправили до посольства України в Анкарі. Громадське зв’язалось з українськими моряками — вони розповіли про свій стан, і що з ними буде далі.

Деталі нашої розмови дивіться в ефірі програми «Нині вже» на Громадському о 20:00 з ведучим Остапом Яришем.

  • Після цього також продовжуємо говорити про моряків, але тепер про Андрія Новічкова, якого підозрювали у вбивстві іранського матроса й тримали в Тегерані два роки. Там йому загрожувала смертна кара. Тепер він повернувся в Україну. Розповідаємо деталі цієї справи.
  • Як вберегтися від грипу? Поки в Грузії епідемія, в Україні також збільшується кількість випадків захворювання. Наскільки серйозною є ситуація, чи варто хвилюватись та як захиститись, якщо робити щеплення вже пізно?
  • І насамкінець поговоримо в ефірі про те, як працюватиме новий закон про згоду на секс, і як кандидат у президенти шукає жінку через реаліті шоу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Чи продає Росія українське вугілля за кордон, мирний план Манафорта та як Адель йде зі сцени

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини