Верховна рада конституційною більшістю ухвалила виборчий кодекс з правками Зеленського. Без мажоритарки, з відкритими виборчими списками — як і коли українці голосуватимуть за новими правилами. Поговоримо про це в ефірі програми «Нині вже» на hromadske о 19:00.

Також у програмі:

  • Загартовані морозом і війною. Як перезимують українці, які живуть біля лінії зіткнення на Донбасі — розбираємося в новій серії проєкту Донбас reality check.
  • Чи може Україна переписати Мінські угоди та чого їй це коштуватиме. Ексклюзивне інтерв’ю з експредставником у тристоронній контактній групі Євгеном Марчуком.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Підписуйтесь на Telegram-канал «Нині вже».

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: