Не відставили. Уряд Гройсмана залишається працювати в кабінеті міністрів. Депутати не підтримали президента, котрий хотів відправити міністрів у відставку. Як вони далі працюватимуть? Про це в ефірі «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також у програмі:

  • Позбавити крісел президент хоче ще Клімкіна, Полторака та Грицака. Згадуємо 5 найгучніших спецоперацій СБУ, та особливо одну з них — так зване «вбивство» журналіста Бабченка. І що зараз з цією справою. 
  • Імпічменту бути? Зеленський вніс в раду законопроект про позбавлення президента повноважень. Але чи реально це втілити в життя?
  • Чи можлива в Україні жіноча партія? Ексклюзивне інтерв’ю зі співачкою Олею Поляковою, яка оголосила про похід в політику.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: