«Чувак порвал эпоху». Перший публічний виступ президента Зеленського. Що він сказав? Говоримо про це в ефірі програми Громадського «Нині вже».

Також у програмі:

  • Офіційно: достроковим виборам бути. В Центрвиборчкомі розповіли про небезпеки, які загрожують кампанії.
  • Чи є шанс в нових політичних сил зайти до парламенту після 21 липня? Проти них грає коротка кампанія, 5% прохідного бар'єру і олігархічний телеринок реклами. Чи мають вони щось в рукаві?
  • В Україні стартували ЗНО — зовнішнє незалежне оцінювання знань випускників шкіл. Ми теж вирішили оцінити - якість шкільної освіти. Наші експерти учні середніх класів - в студії Громадського.
  • Він каже, що одним з перших запропонував Зеленському іти в президенти зі словами «Вова, ти перший всюди». Популярний журналіст Дмитро Гордон — гість у студії Громадського.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: