Життя

«Нині вже»: Як вижити у школі, не захворіти на кір і що подарували Філарету на день народження

Життя/«Нині вже»: Як вижити у школі, не захворіти на кір і що подарували Філарету на день народження
Зберегти
Вигляд

Всесвітній економічний форум проходить у Давосі в неповному складі. Яке місце займає там Україна і чому туди приїхали не всі члени Великої сімки? Про це будемо говорити в ефірі програми «Нині вже» о 20:00 з ведучою Людою Корнієвич.

Також у програмі:

  • Недитячі ігри у школі. Батько одного з учнів напав на вчителя — так він захищав сина від цькування. Наскільки великою є проблема булінгу в Україні?
  • Кір в Україні. Що робити, якщо ви не пам'ятаєте, чи робили вакцинацію, і чому дітей не пускають у школи?
  • Що хочуть змінити в Конституції Автономної республіки Крим і для чого це робити?
  • 90 років Філарету. Як святкує день народження Почесний патріарх Православної церкви України.

Якщо ви хочете висловитися, або запитати нас чи наших гостей щодо певної теми — ми приймаємо дзвінки у студію за телефоном: +380 (94) 829 54 06

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Політики і соборність, Юля і президентство, газ і домовленості з Росією

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Більше про:
# нині вже
Пов`язані новини