Життя

«Нині вже»: «Євробляхи», готель на Андріївському, секс-скандал і ДБР

Життя/«Нині вже»: «Євробляхи», готель на Андріївському, секс-скандал і ДБР
Зберегти
Вигляд

Верховна Рада України ухвалила зміни щодо акцизного податку легкових авто. Відтепер базові ставки акцизного податку будуть такими: для авто з бензиновим двигуном – 50 євро, для авто на дизелі – 75 євро. При цьому розмір акцизу буде дорівнювати базовій ставці, помноженій на коефіцієнт двигуна і коефіцієнт віку. У «Нині вже» о 20:00 на Громадському говоримо про те, скільки тепер коштуватиме привезти авто на єврономерах в Україну.

Також в ефірі:

Президент Петро Порошенко підписав законопроект про передачу Андріївської церкви в безоплатне постійне користування Вселенському патріархату. Розбираємося в тому, наскільки доцільно віддавати пам’ятку в користування Константинополю.

Активісти та урбаністи проти будівництва готелю на Андріївському узвозі. Чи потрібна будівля висотою 30 метрів на одній з найстаріших вулиць Києва?

Працівника поліції Олександра Варченка звинуватили в сексуальних домаганнях та погрозах. Сам Варченко запевняє, що звинувачення пов’язані з тим, що його цивільна дружина Ольга займає посаду заступника голови Державного бюро розслідувань. Що сталося — пояснюємо в останній частині програми. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Прощання із Гандзюк, нові санкції проти Росії та результати виборів у США

Ведучий – Василь Пехньо.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. 

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини