Реформували-реформували, а тепер перереформовуємо. Рада ухвалила закон про скорочення суддів Верховного суду та розпуск Вищої кваліфкомісії суддів. Пояснюємо, що це означає і чи добре це сьогодні о 19:00 в програмі «Нині вже» на hromadske

Також у програмі:

  • Двоголовий суд. Звільнений голова Конституційного суду Станіслав Шевчук поновився на посаді. Тож тепер в інституції одразу два очільники. Як буде жити та судити Конституційний суд із двома головами?
  • Як не збанкрутіти на платіжці? Разом з експертами розбираємося, як економно пережити опалювальний сезон.

Телефон прямого етеру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Підписуйтесь на Telegram-канал «Нині вже».

Поділитись: