Фігуранти кримінальних справ, перебувають у розшуку і не жили в Україні. Чому ЦВК доводиться реєструвати таких як Клюєв і Шарій кандидатами в депутати? Говоримо про це в ефірі програми «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також у програмі:

  • Перший візит президента на інший континент. Половина уряду на чолі із Зеленським поїхали до Канади. Там три дні говоритимуть про те, як реформувати Україну.
  • «Свати» повернулися: чому актори, які незаконно їздили в окупований Крим знову розважають українців?
  • Скандал через велосипед: голова федерації велосипедистів нахамив спортсменці, яка привезла медаль з Європейських ігор. Чи зійде це йому з рук?

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: