Тур по Європі. Про що говорив президент України з лідерами Франції та Німеччини? Про це — в ефірі програми «Нині вже» на Громадському о 19:00.

Також у програмі:

  • Комплімент у стилі Януковича: чому президента Зеленського звинуватили у сексизмі? 
  • Молодо-зелено. В новому парламенті ми ймовірно побачимо багато нових у політиці облич. Чого від цього парламенту очікувати?
  • «Стріляти по ногах!» Чи мали силовики підстави влаштувати бійню на Інститутській? На 5-й рік судового процесу щодо вбивств євромайданцівців почали свідчити командири спецпідрозділів.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: