Антиконституційний переворот чи справедливе покарання? Чому звільнили старого голову Конституційного суду, що нам відомо про нову очільницю та чим це загрожує Україні у період формування нової влади? Говоримо про це в ефірі програми «Нині вже» о 19.

Також у програмі:

  • Церковне двовладдя. Почесний патріарх Православної церкви України Філарет не висував би Епіфанія як предстоятеля ПЦУ, якби знав, що в новій церкві між ними виникне конфлікт. Чи є шляхи для його вирішення?
  • Хто кого розголосив. Генпрокурор Юрій Луценко обіцяє притягнути до відповідальності нардепа Сергія Лещенка за розголошення даних так званої амбарної книги Януковича. Що це за справа, до чого тут США і хто насправді є порушником?
  • Пробачити все. «Зе!команда» пропонує списати ФОПам податковий борг — що це означає для ФОПів та української економіки — розбираємося з експертами у студії.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: